Reperi

Pas duetit më Norën, Skerdi po sjell duet me një reper

“M’ke mungu” quhet kënga e tij me Nora Istrefin.

Por, përpos këtij projekti, reperi nga Shqipëria, Skerdi, po menndojë ta sjell edhe një bashkëpunim, shkruan Ballkani.info.

Ai në Instagram ka hedhur një foto ku konfiromoi duetin me reperin Sin Boy.

Sin Boy është shqiptar dhe i njohur për publikun këtu u bë falë bashkëpunimit me Rina Balaj./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BrX_4PSgJp0/?utm_source=ig_web_copy_link