Nga Stambolli

Pas dështimit të projektit, Baby G nis punën për një tjetër këngë

Dikur publikoi shumë fotografi nga klipi i ri që po e xhironte.

Por, këngëtares Baby G i dështoi ky projekt dhe arsyen nuk e zbuloi kurrë se pse ndodhi kjo gjë, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo kjo çështje nuk e ka demotivuar atë dhe ka nisur punën për këngën e re.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është në Stamboll dhe nga atje e paralajmëroi projektin në fjalë.

Se çka dhe kur do e sjell ajo këngën presim të shohim./Ballkani.info/