Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër operacion dhe e tregon publikisht

Ana Kauri, bukuroshja e cila u bë e famshme nga “Përputhen”, emision nga i cili u largua javë më parë, ka bërë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve.

Përmes një postimi në Instastory, Ana ka treguar se ka bërë operacion hundën.

Ana ka treguar se e ka bërë ndërhyrjen dy ditë më parë dhe se nuk ka pasur shumë dhimbje.

“Nuk kam as 2 ditë që e kam bërë, por dhimbje nuk kam pasur fare vetëm siklet natën e parë pasi isha me tampona”, ka treguar ajo.