Pas belit të hollë, Tayna tani shpalos gjoksin joshës

Tayna vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Reperja e talentuar nga Prizreni, e cila hyri furishëm në tregun muzikor vendor, çdo ditë thuajse është në faqet e medieve rozë.

Këngëtarja së fundmi po befason përveç me talentin e saj, edhe me paraqitjet.

Sot ajo në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shfaq gjoksin fantastik dhe ku duket tejet joshëse, teksa është e tëra e mbuluar nga shkëlqimi.