Dafina Zeqiri

Pas befasisë, DJ Geek e uron Dafinën me imazhe buzë detit dhe i bën dhuratë të veçantë

Dafina pranoi urimin më të bukur nga DJ Geek.

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek tash e një kohë janë në një lidhje romantike dhe njëherësh pothuajse të pandarë nga njëri-tjetri.

Me këtë datë, Dafina feston ditëlindjen dhe partneri u kujdes që t’i bënte befasinë e këndshme asaj derisa po qëndrojnë në Shqipëri.

Pas kësaj, DJ Geek e uroi Dafinën me anë të disa fotografive të shkrepura buzë detit, ku të dy shihen të veshur me veshje sportive.

“Urime ditëlindjen e dashur”, shkruan ai, kurse Dafina i komentoi “Ti je më i miri. Të dua”.

Ndërsa, nuk munguan as dhuratat e partnerit për këngtaren, të cilat i tregoi publiksht dhe shkroi “Ai e di stilin tim.