Santiana

Para dhe pas – Santiana Maloku befason me fotografinë pa grim

Santiana Maloku ka qenë një nga personazhet më të komentuara gjatë kohës që ishte në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo u përfol përgjatë gjithë rrugëtimit si një konkurrente e guximshme dhe e fortë.

Veç kësaj, bukuroshja nga Gjakova ka marrë vëmendje gjithnjë me dukjet elegante dhe paraqitjet atraktive.

Foto: Screenshot/Instagram

Këtë herë, ish-banorja është komentuar për një tjetër fotografi, ku shfaqet pa makijazh.

Ky duket të jetë një transformim i madh, ndonëse është parë vazhdimisht e kuruar dhe me plot sharm.

Santiana në ndërkohë po vazhdon me angazhimet e saj pas përfundimit të edicionit të dytë të BBVK.

Veç fushës së modelingut, ajo tashmë po merret edhe me një biznes tjetër.