Video

Paparacit e zbulojnë Encën nga bregdeti, shumë ndryshe nga ajo që shfaqet në Instagram

Enca Haxhiu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të show bizzit shqiptarë.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Pasi u bë banore rezidente në Dubai, këngëtarja është rikthyer në Shqipëri për të vazhduar pushimet.

Duke u shfaqur gjithnjë në formë të mirë dhe linja bombastike, paparacit e kanë zbuluar së fundi se si duket në të vërtetë.

Ka qenë faqja e njohur “Vipat e bllokut” që e kanë postuar një video të këngëtares ku ka qenë në bregdet dhe linjat e saj trupore dallonin nga imazhet që ajo poston për ndjekësit.

Shikoni videon: