Donaldi dhe Beatrix

Pamjet që Bora Zemani nuk do të donte t’i shihte kurrë, Donaldi dhe Beatrix futen sërish në dush bashkë

Donaldi dhe Beatrix duket se nuk po i rezistojnë dot më njëri tjetrit.

Ata janë parë sërish bashkë duke bërë dush.

Nuk dihet nëse mes tyre po lind diçka, përderisa Donaldi ka një histori të hapur me moderatoren e njohur shqiptare, Bora Zemani.

E njëjta nuk ka reaguar deri më tani, derisa banorët brenda shtëpisë po i shohin si çift të mundshëm Beatrix dhe Donaldin.