Reps

Pamje tjera të autobusit nga Kosova që u bë ‘shkrumb e hi’ në “Rrugën e Kombit” (VIDEO)

Nji autobus asht përfshi nga flakët në ‘Rrugën e Kombit’.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njisitet policore, ndërsa raportohet se nuk ka persona të lënduem në këtë aksident.

Mësohet se autobusi udhëtonte nga Prishtina në drejtim të Tiranës dhe në të ndodheshin rreth 40 pasagjerë.

Digjet Autobuzi on Vidnews.

loading…


loading...