Plagosje

Pamje të rënda pas plagosjes në Pejë, njolla gjaku në rrugë (FOTO)

Sot rreth orës 12:43 janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në rrugën “Wesley Clark”, në rrugën drejt Spitalit Regjional të Pejë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

“Një person është plagosur në këmbë. I dyshuar është identifikuar nga policia dhe po punohet në kapjen e tij”, bënë të ditur Driton Rugova, zëdhënës në Policinë Regjionale në Pejë.

Ballkani.info ka siguruar foto tronditëse ku shihen edhe njolla gjaku pas këtij rasti që rezultoi me plagosjen e një personi.

Fotografitë tregojnë për një incident të rënd poqë nuk mori jetëra njerëzish. /Ballkani.info/

Pamjet janë trondtise

FOTO

loading…Chat conversation end
Type a message…