Pamje të reja të xhandarmërisë serbe, shetitën lirshëm brenda territorit të Kosovës FOTO

Ish-kryetari i Kamenicës Shaip Surdulli ka publikuar një foto të re ku shihet xhandarmëria serbe në Karaëevë të Kamenicës. Ky eshte njoftimi i Shaip Surdullit, ish kryetar komune dhe banor i Karaçevës: Sot, më 07.08.2020, rreth ores 18,05 një kolonë e ushtrisë së Serbisë të shoqëruar me disa qenë përsëri erdhën nga mali e anës … Vazhdoni me leximin e Pamje të reja të xhandarmërisë serbe, shetitën lirshëm brenda territorit të Kosovës FOTO