Pamjet

Pamje nga vendi i ngjarjes në Brezovicë ku humbi jetën zv.ministri Daci (FOTO)

Ben Islami përfaqësues i “snow njeri” ka reaguar në Facebook duke shkruar “e pabesueshme” në murin e djalit të Nexhat Dacit, Arianit

Sipas njoftimeve të para thuhet se një person ka vdekur në Brezovicë dhe një tjetër po kërkohet në borë.

Ballkani.info ka raportuar për vdekjen e Arian Dacit, lajm të cilin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Ndryshe, djali i Dacit, Ariani ka mbajtur pozitën e zëvendësministrit në Ministrisë e Diasporës.

Pamje nga vendi i ngjarjes: