Kënga e re

Pamje nga klipi i ri i Majk dhe Onat

Dikur funksionin bashkë si grup me emrin “TDS”.

Majk dhe Onat tash e sa vite kanë vazhduar karrierën në grupin e njohur “Babastars”, shkruan Ballkani.info.

Duke u bërë pjesë e një grupi më të madh, dyshja nuk kanë pasur shumë bashkëpunime, por, një të tillë do e sjellin këto ditë.

Ndarazi në rrjetet sociale, Majk dhe Onat kanë hedhur fotografi nga sheshi i xhirimeve dhe nga këto pak pamje, kuptohet se do jetë një klip interesant./Ballkani.info/

View this post on Instagram

coming s🚨🚨n

A post shared by onat > babastars ‘ (@onatio1) on


https://www.instagram.com/p/BrfVJjpgTja/?utm_source=ig_web_copy_link