Lajmi i Fundit

Prishtinë

Pamje nga aksioni i njësisë speciale në ‘Rrugën B’ (VIDEO)

Njësia speciale e Policisë së Kosovës para pak çasteve ka organizuar një aksion në Rrugën B në Prishtinë.

Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes që kanë filmuar aksionin, kanë bërë të ditur se ka se të arrestuar dhe se është përdorur edhe shok bomba, që përdoren për të tërhequr vëmendjen e të dyshuarve të rrezikshmërisë së lartë.

Së shpejti detaje të reja…

VIDEO:

loading…