Ngjarja tragjike

PAMJE EKSKLUZIVE: Ja si u vra grabitësi i bankës në Istog

Një granatë ka mbetur në vendin e ngjarjes në të cilën një person mbeti i vrarë sot në qendër të Istogut.

Ballkani.info raportoi se përveç vrasjes së një personi, ka mbetur i plagosur edhe një pjesëtar i Policisë së Kosovës. Bëhet fjalë për policin me inicialet I.D.

Ballkani.info ka siguruar pamje ekskluzive kur i dyshuari largohet nga banka dhe policia e qëllon për vdekje.

Në pamje shihet se si grabitësi tenton të gjuaj me kallashnikov në drejtim të policisë.

Shpërndaje