pamela

Pamela Anderson pas martesës del në rrjetë

Ajo u martua për herën e pestë radhazi.

Pamela Anderson së fundmi është martuar për herën e pestë me radh.

E si ‘festë’ për këtë veprim të saj, bukuroshja ka realizuar një set të fotove ku duket më provokative se kurrë më parë.

Ajo shihet vetëm në rrjetë dhe nuk i la fort vend imagjinatës.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on