Aktorja

‘Pajtesa’ priti vetëm me të fejuarin e saj Vitin e Ri, ja çfarë kanë shikuar

‘Patjesa’ me të fejuarin kanë pritur vitin e ri duke shikuar ‘Friends’.

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohur të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E dje, ajo ka vendosur të festojë me të e me këtë rast ka përgatitur edhe një darkë për të.