Oriola Marashi

Oriola Marashi shfaqet provokuese nga prapaskenat e fotosesionit të ri

Oriola Marashi vjen seksi nga prapaskenat e setit të fotografik.

Modelja shqiptare merr gjithmonë vëmendjen e publikut me fotot që poston dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Oriola Marashi, është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.

Kësaj radhe ajo erdhi me disa sekuenca nga prapaskenat e një seti të ri fotografik.

Oriola shihej e veshur vetëm me të brenshme dhe një parukë ngjyrë rozë.

Në këto video ajo dukej tejet atraktive si çdo herë.