Modelja

Oriola e bën sërish, mahnit me format e admiruara trupore

Pushtim i faqeve rozë me imazhet e saja tashmë është bërë përditshmëri, ndërsa Oriola Marashi vazhdon të mahnitë me pozat që i publikon.

E përcjellë nga afro 600 mijë ndjekës në Instagram, modelja që po ndërton famë ndërkombëtare arrin në qendër të vëmendjes me secilin publikim.

Dhe derisa bën rolin e modeles, ajo nuk heziton të ngacmojë imagjinatën me hiret e fizikut të saj.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

Gjatë të dielës, Oriola i ka shpërndarë disa fotografi nga një set i ri fotografik në kuadër të punës së saj.

Porse, ajo duket e mrekullueshme ndërkohë që i ka vënë në plan të parë format e admiruara trupore.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

(Foto: Instagram/oriolamarashi)