Aktorja

Olta Gixhari në pritje të ëmbël, zbulohen detaje nga shtatzënia e aktores

Javët e fundit është folur shumë për një shtatzëni të aktores.

Olta Gixhari gjatë kohës së pandemisë ka qëndruar afër të dashurit të saj në Spanjë, dhe me disa postime të bëra javë më parë aktorja kishte ngjallur dyshime për një shtatzëni, ndonëse nuk e ka konfirmuar.

Burime për ‘revistaëho.com’ bëjnë me dije se Gixhari i ka kaluar tashmë javët e rrezikut, por shtatzëninë ka zgjedhur ta mbajë vetë jashtë vëmendjes së medias.

Edhe disa miq të saj si Olti Curri dhe Eni Shehu me anë të disa postimeve në rrjete social kishin ngacmuar Oltën mbi çështjen e shtatzënisë.