Foto

Olta Gixhari i shpall sfidë Arbana Osmanit, dalin pamjet

Në pjesën e gatimit. Në një postim në “Instastory”, Olta shfaqet e ulur në një tavolinë, me një pjatë frutash pylli në dorë.

Me humor, aktorja shpjegon “gatimin” e saj special dhe në fund shprehet se është dietike dhe se shoqërohet me një gotë verë.

Olta Gixhari sfidon hapur Arbana Osmanin, ja për çfarë bëhet fjalë on Vidnews.

Ndërkohë në video shkruan: “Të sfidoj Arbana Osmani”, duke e etiketuar moderatoren e dashur për publikun shqiptar.

Kjo sfidë vjen pasi Arbana herë pas here publikon në “Instastory” foto apo video të gatimeve që ajo bën. Tashmë të presim se si do reagojë Osmani pas sfidës që i hapi Gixhari.

o

loading…