Kënga e re

“O nan” publikohet nga Ghulo

Ka lansuar projektin e ri.

Reperi nga Prishtina i njohur me nofkën Ghulo, ka publikuar projektin e titulluar “O nan”, shkruan Ballkani.info.

Kënga u shkrua nga vet Ghulo që ka bërë edhe muzikën, kurse ‘beati’ u bë nga Genc Avdyli.

“O nan” është finalizuar me klip nga XL Films.

Ky projekt i reperit vjen pas suksesit që ai kishte me duetet me Sinan Vllasaliu dhe Xhavit Avdyli./Ballkani.info/

https://youtu.be/tm_bJ0_wEa0