Premierë

Nushi dhe Rino Sopjani publikojnë këngën “A e din” VIDEO

Nushi është njëri nga rep-artistët më të suksesshëm i kohëve të fundit, projektet të shumta dhe angazhime të vazhdueshëm kanë bërë që Nushi të jetë mjaft i përfolur.

Nushi sapo ka publikuar edhe projektin më të ri, kësaj radhe në bashkëpunim ne një tjetër artist të ri e mjaft të talentuar, fjala është për Rino Sopjani.

Projekti i Nushit dhe Rinos mban titullin “A e din”, e kësaj here dyshja vjen pak me ndryshe me një kënga për dashuri.

Kënga duket se po pritet mjaft mirë nga fansat e dyshes të cilët e presin këtë projekt tash e sa kohë.