Moderatorja

Nuk ndalet Festa, fotot e fundit ju lënë pa mend

Moderatorja dhe bllogerja Festa Qoqaj nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale.

Bukuroshja e ekranit ka treguar sonte asetet në Instagram.

Ajo ka pozuar në pantallona të bardh derisa naltë ekspozon gjoksin dhe belin e saj seksi.

Kujtojmë se edhe gjatë vikendit Festa ka postuar një set fotosh tejet të nxehtë në veshje sportive.