Tayna

Nuk ka të ndalur! Tayna ‘godet’ sërish

Vera ka mbaruar por akoma jo për Taynën.

Reperja e njohur, Tayna e bën edhe dimrin verë me imazhet e nxehta që i publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet e mahnitshme me një palë syze të zeza ku i gjithë fokusi është tek gjoksi i saj.

Ndonëse e re, këngëtarja Shala nuk heziton të shfaqet provokuese, madje të shumta janë rastet kur vë në pah asetet trupore.

Një imazh si ky i Taynës ka marrë pëlqime dhe komente të shumta në Instagram, e që nuk mungojnë as kritikat.

Tayna po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Doruntina” me emrin real të saj. Megjithëse ka përfunduar sezona e verës, këngëtarja po vazhdon performancat në vende të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/Bo3qYfLg6tL/?utm_source=ig_embed