Kim Kardashian

Nuk ka ribashkim/ Detaji që ‘vulos’ ndarjen e Kimit dhe Kanyes

Fansat kanë vërejtur se llogaria e Kanye West në Instagram ka zvogëluar numrin e ndjekësve.

Në veçanti është një emër që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, transmeton Indeksonline.

Kim Kardashian and Kanye West Are Reportedly Splitting After 6 Years |  Glamour

Në llogarinë e Kanye shihet se ai nuk e ndjek Kimin më, ndërsa Kimi atë po,.

Dyshja u ndanë zyrtarisht në shkurt të vitit 2021 por që kohët e fundit kishte pasur shpresa për një ribashkim mes tyre pasi u panë bashkë shumicën e kohës.

Kanye West Still "Loves" Kim Kardashian