Kylie,Travis

Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë

Mesa duket Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi njëri-tjetrit.

Prindërit e vajzës 3 vjeçare, Stormi, janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit ndërsa festonin 29 vjetorin e lindjes së Scott në Miami.

Megjithatë, së fundmi një burim për Entertainment Tonight ka konfirmuar se dyshja kanë nisur sërish një lidhje romantike. “Kylie dhe Travis po argëtohen së bashku. Ata kanë patur një lidhje të fortë dhe po eksplorojnë marrëdhënien e tyre romantike përsëri.”, tha burimi.