Big Brother Vip Kosova

“Nuk je ti Anton Çetta”, Stresi përplaset me Atdheun për Xhulin

Stresi është përplasur pak me Atdheun sot.

“Nuk je ti Anton Çetta”, i tha reperi, Atdheut, pasi siç tha ai, Xhuli ka vetë gojë dhe duhet të flasë për veten.

E gjithë kjo ka ndodhur pasi Atdheu i ka kërkuar Xhulit të mos i pastrojë me rrobat e të tjerëve meqë lavanderia ka dalë shpesh problem në mesin e banorëve.

Ndiqni diskutimin në videon e mëposhtme.