Nuk e besoni por kështu duket pa grim Bleona Qereti

Ka afro 40 vite.

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka afro 40 vite dhe duket se për të vitet janë thjesht vetëm numër.

Kjo ngase në çdo paraqitje të saj befason me pamjen edhe pse guxon të dalë tërësisht pa makijazh si këto imazhet e fundit që solli.

Vetëm ‘ujë e sapun’, Qereti mahnit me pamjen teksa shpesh ka marrë edhe komente pozitive prej ndjekësve të saj.

Ajo së fundmi ka qenë më aktive në projekte muzikore e cila për pak muaj solli dy këngë të reja ‘I don’t need ur love’ dhe ‘Monster’.