Starleta

Nuk do t’ia dijë për Covid-19, Kim “tërbon” fansat me fotot “topless” FOTO

Edhe pse u izolua në shtëpi për shkak të Covid-19, Kim Kardashian ka realizuar fotografi mjaft provokuese për të promovuar linjën e saj të bukurisë KKW.

Femra më seksi në botë ka ndarë me ndjekësit disa poza ku ajo shfaqet “topless”, duke i mbuluar pjesët intime me lule të bardha.

39-vjeçarja si gjithmonë dukej në super formë dhe ka “tërbuar” fansat e saj me pozat sensuale.

Fotot e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat nuk ia kanë kursyer komplimentat.