Ditëlindja

Nuk do ta besoni sa vite mbush sot Ganja

Ganimete Abazi, e njohur nga publiku me pseudonimin ‘Ganja’, është dalluar gjithmonë për zërin e saj të veçantë, duke sjellur projekte unike.

Ndonëse kanë kaluar vite që kur Ganja nisi karrierën e saj në muzikë, linjat e saj janë të lakmueshme, gjithmonë e freskët dhe energjike