Foto

Nora shfaqet me një këmishë transparente, tregon gjoksin

Këngëtarja Nora Istrefi është shfaqur sonte tepër seksi në një foto që ajo ka postuar në rrejtët sociale

Ajo është parë e ulur në një krevat derisa ekspozon njërin prej asteve të saj kryesore, gjoksin.

Duket se këngëtarja është në një studio muzikore.

Nuk dihet se a do ti bashkohet edhe Nora këngëtarëve të tjerë në Kosovë, të cilët i kanë shpeshtuar këngët në fund të këtij viti.

Ndryëshe, pos muzikës Nora në verë i dha fund lidhjes me Robert Berishën me të cilin ka edhe një vajzë.

Megjithatë, infromacionet e fundit thonë se Roberti dëshiron të ribashkohet me këngëtaren dhe se ende e do atë.