Fotosesioni

Nora Istrefi me fotosesion të ëmbël me vajzën për festa

Nora Istrefi ka uruar Vitin e Ri me një postim të bukur.

Për të uruar Vitin e Ri 2019 të gjithë fansave dhe ndjekësve të saj, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur të ndajë disa fotografi festive.

Në këto foto ajo shihet me vajzën e saj Renee, ndërsa të dyja shihen shumë të lumtura për krahë njëra-tjetrën.

Fotove festive këngëtarja seksi i ka shtuar përshkrimin: “Urime Viti i Ri 2019 nga unë dhe Princesha ime Renee”.