Nora Istrefi

Nora Istrefi e bukur dhe provokuese

Nora Istrefi , një nga personazhet më të kërkuara në Instagram,

Këngëtarja simpatike është aktive me ndjekësit e saj, shkruan /Kosovarja/

Së fundmi postoi një video ku shfaqet tejet e bukur, por dhe shumë provokuese.
Ajo më një fustan vezullues vendos të nxjerr në pah gjoksin, ku nuk i lë vend imagjinatës.


Bukuroshja shfaqet me buzët e kuqe që i japin një pamje fantastike.