Ushtria

Noizy uron Ushtrinë e Kosovës

Reperi i njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku ose siç njihet nga publiku me nofkën ‘Noizy’, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka uruar ditën e Ushtrisë së Kosovës.

‘Zemra mal, Paqe dhe Dashuri’ ka shkruar reperi në ‘story’-n e tij, shkruan Ballkani.info.