Kënga e re

Noizy publikon duetin me reperin grek

Janë bërë disa javë që e kanë paralajmëruar.

E sot është publikuar kënga e re ku Noizy është mysafir i reperit grek, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për projektin e titulluar “Gango” që është finalizuar edhe me klip.

Noizy me këtë projekt do ta rrisë famën dhe emrin e tij edhe në Greqi./Ballkani.info/
https://www.youtube.com/watch?v=LI69H8ae3T8