Reperi

Noizy publikon bashkëpunimin me tre artistë të huaj

Noizy ka publikuar projektin e ri muzikor me tre artistë të huaj.

Noizy ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Colpo Grosso”, të cilin e solli në duet me tre artistë të huaj.

Për këtë këngë, reperi bashkëpunoi me Snik, Capo Plaza dhe Gue Pequeno, ndërsa këngës ia shoqëruan edhe një videoklip.

Për tekstin e këngës u kujdesën të katër artistët, mix/masterin e bëri BretBeats, ndërsa klipi ka skena të ‘nxehta’.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “Colpo Grosso”, bashkëpunim ky mes Noizyt, Snik, Capo Plaza dhe Gue Pequeno.

loading…


Shpërndaje