Koncertë

Noizy jep detajet për koncertin e tij dhe bëhuni gati për lajmin e madh

Noizy po realizon ëndrrën e tij.

Ai po organizon një koncert të madh në zemër të Tiranës.

Artisti ndau një postim në llogarinë e itj në Instagram ku flet për koncertin që do të mbahet me 14 gusht në sheshin Nëna Terezë.

Gjithashtu në postimin e tij në Instagram ai shkroi se sot në ora 21:00 do të kyçet live në Instagram për të ndarë një lajm të rëndësishëm më fansat dhe ndjekësit e tij. /Prive.al