Noizy e tepron me Photoshopin, fansat tallen keq me këtë detaj në foto

Noizy është një prej reperëve më të komentuar dhe më të pëlqyer nga rinia shqiptare.

Popullaritet i tij është rritur ndër vite e po ashtu edhe fansat që e mbështesin.

Në një foto të fundit të publikuar në profilin e tij në Instagram, komentuesit kanë kapur një detaj të pazakontë.

Një pjesë e flokëve të tij mungon dhe është përhumbur me sfondin dhe mjekra e reperit është shfaqur në ngjyrë lejla.

Një komentues shkruan:

Pershendetje e vure re kete detajin ne foton e Noizyt, i mungon nje pjese e flokëve dhe i eshte bere mjekra lejla… Sngeli njeri pa e përdor kete fotoshopin…”