Noizy

Noizy e Era tregojnë se kur do ta publikojnë këngën e tyre

Reperi Noizy dhe këngëtarja Era Istrefi, kanë bashkuar forcat.

Ata kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë.

Përmes rrjetit social Instagram, dyshja kanë bërë publike datën e publikimit të këngës më të re.

Dita e premte, do të jetë dita kur do të lansohet ”bomba” e dyshes.