Njeriu me i gjate

Njihuni me njeriun më të gjatë në botë… dhe jo vetëm

 

Igori, është rrezikshëm i gjatë, mund ta imagjinoni? 2.4 metra, dhe duke u bërë më i madh nga dita në ditë!

Gjëja e parë që vëreni tek Igori është gjatësia e tij, por ai është edhe shumë simpatik, qesharak dhe pa komplekse, transmeton lajmi.net

Ai gjtihashtu buzëqesh shumë – vetëm duheni ta gjeni mënyrën për ta bërë të qesh.

Në videon e mëposhtme mund të njiheni me njeriun më të madh në botë që i bën njerëzit normal të duken sikur foshnje para tij.