Një super-bashkëpunim është rrugës për tu publikuar, Ledri, Majku e Capital T bëhen bashkë

Një super bashkëpunim vjen shumë shpejt.

Tre artistët më në zë të estradës shqiptare kanë befasuar fansat e tyre me bashkëpunimin, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Ledrin, Capital T dhe Majkun.

Lajmin për këtë bashkëpunim e ka ndarë Ledri i cili gjithashtu ka nxjerrur në treg albumin e tij “1 GOAT për ty”.

“Yjet Dalin Natën // 03.06.23 // 13:00”, ka shkruar Ledri.

Ky bashkëpunim vjen të shtunën në mesin e ditës.

E neve na mbetet vetëm të presim dhe ta shijojmë bashkëpunimin.