Pas lindjes

Një mama seksi si Zaimina Vasjari

Nuk ka shumë muaj që në jetë e ka sjellur fëmijën e saj.

Zaimina Vasjari padyshim se mund ta mbaj epitetin si “nëna më seksi e skenës”, shkruan Ballkani.info.

Këtë gjë e dëshmon fotografia që ajo e ka hedhur në rrjetet sociale.

E veshur më të zeza, në pah bukuroshja shqiptare kishte vënë gjoksin që dukej mjaft bombastik.

Por edhe beli i hollë i jepte asaj hijeshi dhe shërben si mesazh se si duhet dukur seksi dhe duhet kujdesur për linjat trupore pas lindjes së fëmijëve./Ballkani.info/