Një kuzhinere seksi si Enca, ja për kë po gatuan ajo

Si këngëtare e ka dëshmuar se është e sukseshme.

E zonja siç duket Enca Haxhia është edhe në kuzhinë, shkruan Ballkani.info.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se po gatuante dhe sipas shkrimit që la, këtë ushqim do ta ha “mashkulli i saj” por nuk zbuloi se për kë është fjala.

Padyshim që Enca dukej mjaft seksi, edhe pse e veshur kokë e këmbë, ajo prapë se prapë me veshjet e ngushta gjeti formën se si t’i vë në pah linjat trupore./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Bqurb9xASJn/?utm_source=ig_web_copy_link