Çifti

Një festë ndryshe për Elitën, Gjikon dhe Zërin

Është koha më e mrekullueshme e vitit – kështu këndonte Andy Williams në vitin 1963 në këngën e famshme “It’s the Most Wonderful Time of the Year”.

Gjiko dhe Elita me të voglin e tyre Zërin na ngrohën zemrën më një video që Elita postoi në llogarinë e saj në Instagram.

“Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥ je bota e nanes dhe babit.” – shkruan ajo në videon ku shihen familja të lumtur nën tinguj festiv.