Këngëtarja

Nita Latifi publikon këngën e re “Juliana”

Këngëtarja Nita Latifi ka publikuar këngën e saj më të re “Juliana”.

Ky projekt ritmik vjen i realizuar edhe me videoklip, gjersa është i realizuar në Prishtinë.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Nita, kurse për miksimin dhe masterizimin Lorenc Alijaj.

Ana vizuale i është besuar produksionit Imagine Films.

Këngëtarja Latifi shquhet për stilin e saj, e cila edhe këtë herë është përkujdesur që të duket sa më e veçantë.

Biondja po ashtu është shumë aktive me koncerte e mbrëmje të ndryshme, duke u shquar si njëra ndër artistet më të mira interpretuese të muzikës ‘live’.

Shpërndaje