Video

Ngushtohet rrethi: Juli dhe Egla në garë për çmimin e madh

Një spektakël me shumë të papritura dhe surpriza është zhvilluar sonte në ‘BBVA’ dhe po vazhdon ende po ashtu.

Heidi dhe Meritoni janë eliminuar nga gara për çmimin e madh, shkruan lajmi.net

Heidi ishte në një garë ‘kokë me kokë’ me Julin, ku ai u votua me shumë dhe do të jetë në podiumin e finales.

Ndërsa Egla ishte në garë me Romeo, ku ky i fundit mbaroj rrugëtimin për çmimin e madh.

Tashmë ngushtohet rrethi, Juli dhe Egla mbesin në garë për ta fituar edicionin e tretë të Big Bother Albania.