Turqi

Ngjarje tragjike: 25 vjeçari vret nënën duke e prerë në qafë, plagosi edhe vëllain

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Bursa të Turqisë.

Mediat turke raportojnë se një 25 vjeçar në fillim vrau nënën duke e prerë në qafë dhe pastaj plagosi vëllain e tij.

Policia ka arritur ta kap 25 vjeçarin, i cili gjithashtu u lëndua dhe donte të hidhej nga dritarja kur kuptoi se po vinte Policia.

Bëhet e ditur se i dyshuari është i varur nga droga dhe ka probleme psikologjike