Zahida Allen

Nga yll i reality show në porno (FOTO)

Zahida Allen ka shkëmbyer statusin e saj si një yll i reality show për t’u bërë pornostare.

Megjithatë, bukuroshja e “Ex On The Beach” nuk është vetëm në rrugëtimin e saj të ri.

Së bashku me të dashurin Sean Pratt, gjithashtu yll i reality show britanik, Zahida prej disa muajsh poston foto dhe video me përmbajtje pornografike në këmbim të parave, dhe çifti duket se nuk ka ndërmend të ndalet.

“Po fitojmë shumë para dhe të gjithë duan të na shohin bashkë,” është shprehur Sean për Daily Star Online.

loading…