Marina dhe Geti

Nga pushimet në Dubai, Marina shfaqet super seksi pranë Getoar Selimit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalojnë pushimet në Dubai.

Reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca ndodhen me pushime në Dubai, shkruan lajmi.net.

Dyshja me ndjekësit po ndajnë fotografi të ndryshme në të cilat shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Së fundmi ishte Marina ajo e cila e ka publikuar një imazh krah bashkëshortit të saj Getit dhe duket tejet joshëse.

E veshur me një fustan i cili i zbulonte këmbën, ajo ka marrë gjithë vëmendjen.

View this post on Instagram

?

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on